Čas na serveru 04:22:40

Jaroslav Grus
Středomořský přístav

Id: 106008

Středomořský přístav

  •  / Středomořský přístav / Jaroslav Grus

olej/dřevo, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, 20. léta, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2805x

Vyvolávací cena:

22 000