Čas na serveru 23:20:19

Jaroslav Grus
Strom

Id: 286902

Strom

  •  / Strom / Jaroslav Grus
  •  / Strom / Jaroslav Grus
  •  / Strom / Jaroslav Grus
  •  / Strom / Jaroslav Grus
  •  / Strom / Jaroslav Grus

olej/plátno, rozměr 97 x 78 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně výstavní razítko Mánesa, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 4086x

Vyvolávací cena:
3 800

63 000

Příhozy: 86