Čas na serveru 15:19:41

Jaroslav Grus
U jezera

Id: 337801

U jezera

  •  / U jezera / Jaroslav Grus
  •  / U jezera / Jaroslav Grus
  •  / U jezera / Jaroslav Grus

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole datováno 1935, drobné oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2276x

Vyvolávací cena:

37 000