Čas na serveru 23:47:47

Jaroslav Grus
U lesa

Id: 323301

U lesa

  •  / U lesa / Jaroslav Grus
  •  / U lesa / Jaroslav Grus
  •  / U lesa / Jaroslav Grus
  •  / U lesa / Jaroslav Grus

olej/pláto, rozměr 100 x 130,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz pochází z významné pražské sbírky

zobrazeno: 1870x

Vyvolávací cena:

30 000