Čas na serveru 15:25:39

Jaroslav Grus
U rybníka

Id: 346705

U rybníka

  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus

pastel/papír, rozměr viditelný 31 x 37,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1039x

Vyvolávací cena:

4 200