Čas na serveru 05:57:38

Jaroslav Grus
U rybníka

Id: 2185

U rybníka

  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus
  •  / U rybníka / Jaroslav Grus

olej/sololit, rozměr 66 x 84 cm, signováno vlevo dole, datováno vpravo dole 66, zaskleno, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2224x

Vyvolávací cena:
7 500

11 500