Čas na serveru 11:40:23

Jaroslav Grus
V podhůří

Id: 160602

V podhůří

  •  / V podhůří / Jaroslav Grus
  •  / V podhůří / Jaroslav Grus
  •  / V podhůří / Jaroslav Grus
  •  / V podhůří / Jaroslav Grus

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 55 x 75 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 460x

Vyvolávací cena:

8 000