Čas na serveru 07:42:12

Jaroslav Grus
V zatáčce

Id: 63801

V zatáčce

  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus
  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus
  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus
  •  / V zatáčce / Jaroslav Grus

tempera/papír, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1979, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2612x

Vyvolávací cena:

5 200