Čas na serveru 11:05:19

Jaroslav Grus
Vesnička v horách

Id: 160601

Vesnička v horách

  •  / Vesnička v horách / Jaroslav Grus

olej/karton, rozměr 60 x 86 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, značně zprohýbaný karton

zobrazeno: 489x

Vyvolávací cena:

12 500