Čas na serveru 11:04:52

Jaroslav Grus
Zatáčka

Id: 143120

Zatáčka

  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus
  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus
  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus
  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, signováno s věnováním a datací vpravo dole, pravý spodní roh v minulosti přeložen, novodobě zaskleno a rámováno

zobrazeno: 2260x

Vyvolávací cena:
500

3 200