Čas na serveru 09:01:41

Jaroslav Grus
Zatáčka

Id: 143120

Zatáčka

  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus
  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus
  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus
  •  / Zatáčka / Jaroslav Grus

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 31,5 x 45 cm, signováno s věnováním a datací vpravo dole, pravý spodní roh v minulosti přeložen, novodobě zaskleno a rámováno

zobrazeno: 856x

Vyvolávací cena:
500

3 200