Čas na serveru 16:45:38

Jaroslav Háša
Konvolut čtyř kusů

Id: 403201

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / Jaroslav Háša

1) U Prachatic: olej/měděný plech, rozměr 9 x 9 cm, značeno a popsáno na zadní části, rámováno 2) U Černošic: olej/měděný plech, rozměr 9,5 x 6,5 cm, značeno vpravo dole, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno 3) Ze Šumavy, olej/měděný plech, rozměr 14,5 x 10,5 cm, značeno a popsáno na zadní straně 4) U Husince: olej/měděný plech, rozměr 20,5 x 14 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno. U všech děl drobné oděrky na rámu.

zobrazeno: 487x

Vyvolávací cena:

10 000