Čas na serveru 21:13:27

Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů

Id: 181010

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jaroslav Háša

olej/dřevo, rozměr každého oválu cca 21 x 13 cm, značeno autorem na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2846x

Vyvolávací cena:

12 100