Čas na serveru 12:46:37

Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů

Id: 388601

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jaroslav Háša

1) Alej k pyramidám, olej/karton, rozměr 23 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu; 2) Maroko, akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 10,5 x 13,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 692x

Vyvolávací cena:

4 900