Čas na serveru 10:39:48

Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů

Id: 388602

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Jaroslav Háša

1) Hrob Ráchel u Betléma, kombinovaná technika/papír, rozměr 17,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu; 2) Egypt, kombinovaná technika/papír, rozměr 20,5 x 27,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 699x

Vyvolávací cena:

10 000