Čas na serveru 01:22:00

Jaroslav Herbst
Dědibaby

Id: 150308

Dědibaby

  •  / Dědibaby / Jaroslav Herbst

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, zničený rám

zobrazeno: 318x

Vyvolávací cena:

4 300