Čas na serveru 02:02:25

Podzimní stráň

Id: 339

Podzimní stráň

  •  / Podzimní stráň /
  •  / Podzimní stráň /
  •  / Podzimní stráň /

olej/karton, signováno vpravo dole, datováno ´35 pod rámem, rozměr malby 43,5 x 40 cm, kvalitní postimpresionistická malba v mimořádně kvalitní adjustaci, původní stav

zobrazeno: 2965x

Vyvolávací cena:

10 000