Čas na serveru 10:31:38

Jaroslav Hněvkovský
Na dvoře Rádžově

Id: 261404

Na dvoře Rádžově

  •  / Na dvoře Rádžově / Jaroslav Hněvkovský

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4496x

Vyvolávací cena:
2 900

14 500