Čas na serveru 10:30:44

Jaroslav Hněvkovský
Odpočívající

Id: 200108

Odpočívající

  •  / Odpočívající / Jaroslav Hněvkovský

olej/karton, rozměr 35,5 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné poškození malby, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:
3 200

16 501