Čas na serveru 03:25:07

Jaroslav Hněvkovský
Portrét indické dívky

Id: 273001

Portrét indické dívky

  •  / Portrét indické dívky / Jaroslav Hněvkovský

olej/plátno, rozměr 37 x 29 cm, neznačeno, značně krakelováno, v minulosti neodborně restaurováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2356x

Vyvolávací cena:

9 500