Čas na serveru 12:06:57

Jaroslav Hněvkovský
Z Orientu

Id: 179709

Z Orientu

  •  / Z Orientu / Jaroslav Hněvkovský

olej/plátno, rozměr 30 x 23 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1705x

Vyvolávací cena:

11 500