Čas na serveru 05:37:48

Jaroslav Holeček
Lodě na horizontu

Id: 153602

Lodě na horizontu

  •  / Lodě na horizontu / Jaroslav Holeček

olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1245x

Vyvolávací cena:

1 200