Čas na serveru 23:40:44

Jaroslav Horálek
Figurální kompozice

Id: 131519

Figurální kompozice

  •  / Figurální kompozice / Jaroslav Horálek

olej/sololit, rozměr 56 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 572x

Vyvolávací cena:

6 000