Čas na serveru 13:29:02

Jaroslav Hořánek
Příšerka

Id: 12404

Příšerka

  •  / Příšerka / Jaroslav Hořánek

kombinovaná technika/tuž/papír, rozměr ve výřezu 21 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 70, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1950x

Vyvolávací cena:

2 100