Čas na serveru 22:45:21

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 938

Akt

  •  / Akt / Jaroslav Horejc

patinovaná sádra, výška bez podstavce 41,5 cm, výška podstavce 7 cm, signováno na podstavci, datováno 1936, původní stav

zobrazeno: 4240x

Vyvolávací cena:
4 900

16 000