Čas na serveru 10:58:55

Jaroslav Horejc
Echo

Id: 313805

Echo

  •  / Echo / Jaroslav Horejc
  •  / Echo / Jaroslav Horejc
  •  / Echo / Jaroslav Horejc
  •  / Echo / Jaroslav Horejc
  •  / Echo / Jaroslav Horejc

patinovaná sádra, rozměr sochy 61 cm, celková výška se dřevěným podstavcem 63,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, poškozeno na povrchu viz foto

zobrazeno: 1572x

Vyvolávací cena:

7 050