Čas na serveru 20:59:01

Jaroslav Horejc
Kovář

Id: 240510

Kovář

  •  / Kovář / Jaroslav Horejc
  •  / Kovář / Jaroslav Horejc

patinovaná hmota/dřevěný podstavec, celková výška 34 cm, značeno a datováno ve spodní části, stav viz foto,po

zobrazeno: 472x

Vyvolávací cena: