Čas na serveru 18:14:54

Jaroslav Horejc
Olympia

Id: 378305

Olympia

  •  / Olympia / Jaroslav Horejc
  •  / Olympia / Jaroslav Horejc
  •  / Olympia / Jaroslav Horejc
  •  / Olympia / Jaroslav Horejc

bronzová plastika stříbřená a zlacená, výška plastiky 27 cm, výška včetně kamenného podstace 33 cm, značeno ve spodní částí, na zadní straně značka litecké firmy, na povrchu drobné otřeniny

zobrazeno: 1179x

Vyvolávací cena:

35 000