Čas na serveru 06:11:37

Jaroslav Horejc
Orfeus

Id: 133502

Orfeus

  •  / Orfeus / Jaroslav Horejc
  •  / Orfeus / Jaroslav Horejc
  •  / Orfeus / Jaroslav Horejc
  •  / Orfeus / Jaroslav Horejc
  •  / Orfeus / Jaroslav Horejc

patinovaná sádra/mosaz, celková výška 75,5 cm, signováno vpravo dole na podstavci, datováno 1916, ve spodní části lehce oloupaná barva, novější polychromie, celkově dobrý stav

zobrazeno: 6612x

Vyvolávací cena:
18 000

32 000