Čas na serveru 20:21:28

Jaroslav Horejc
Reliéf

Id: 181729

Reliéf

  •  / Reliéf / Jaroslav Horejc
  •  / Reliéf / Jaroslav Horejc
  •  / Reliéf / Jaroslav Horejc

patinovaná pálená hlína/dřevěná podložka, rozměr reliéfu cca 33,5 x 32 cm, rozměr celkový 46 x 37 cm, signováno a datováno, po okraji reliéfu drobné oděrky

zobrazeno: 1353x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 48