Čas na serveru 01:58:12

Jaroslav Horejc
Sedící

Id: 1658

Sedící

  •  / Sedící / Jaroslav Horejc
  •  / Sedící / Jaroslav Horejc

patinovaná sádra, výška včetně podstavce 30 cm, signováno v dolní části, levá noha poškozena odlomením prstu, oděrky, původní stav

zobrazeno: 4577x

Vyvolávací cena: