Čas na serveru 10:15:45

Jaroslav Jeřábek
Muzikanti

Id: 81801

Muzikanti

  •  / Muzikanti / Jaroslav Jeřábek

olej/plátno, rozměr 58 x 98 cm, signováno vlevo dole, datováno 1977, kvalitně rámováno (fa Brůžek), původní stav

zobrazeno: 2091x

Vyvolávací cena:

10 000