Čas na serveru 15:41:30

Jaroslav Kafka
Abstraktní figury

Id: 306702

Abstraktní figury

  •  / Abstraktní figury / Jaroslav Kafka

akvarel/papír, rozměr 29,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 181x

Vyvolávací cena:

15 500

2021,05-1,31,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 57