Čas na serveru 15:16:43

Jaroslav Kafka
Abstraktní figury

Id: 306702

Abstraktní figury

  •  / Abstraktní figury / Jaroslav Kafka

akvarel/papír, rozměr 29,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1902x

Vyvolávací cena:

16 500

Příhozy: 59