Čas na serveru 00:42:44

Jaroslav Kafka
Dívka s oranžovým kruhem

Id: 1599

Dívka s oranžovým kruhem

  •  / Dívka s oranžovým kruhem / Jaroslav Kafka

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 65/66, původní stav

zobrazeno: 2875x

Vyvolávací cena:

20 000