Čas na serveru 15:46:24

Jaroslav Kafka
Hlava

Id: 204701

Hlava

  •  / Hlava / Jaroslav Kafka
  •  / Hlava / Jaroslav Kafka
  •  / Hlava / Jaroslav Kafka

olej/lepenka, rozměr 57 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, odřený rám

zobrazeno: 1532x

Vyvolávací cena:

6 000