Čas na serveru 23:55:23

Jaroslav Kafka
Hudební zátiší

Id: 8802

Hudební zátiší

  •  / Hudební zátiší / Jaroslav Kafka

kombinovaná technika/olej/tempera/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 53/59-II, autorsky rámováno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu, majitelem získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 3772x

Vyvolávací cena:
7 000

40 000