Čas na serveru 18:10:34

Jaroslav Kafka
Jablka

Id: 170706

Jablka

  •  / Jablka / Jaroslav Kafka
  •  / Jablka / Jaroslav Kafka
  •  / Jablka / Jaroslav Kafka

strukturální malba/sololit, rozměr 47 x 25 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1863x

Vyvolávací cena:

15 500