Čas na serveru 16:50:22

Jaroslav Kafka
Karetní zátiší

Id: 17109

Karetní zátiší

  •  / Karetní zátiší / Jaroslav Kafka

tempera/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 4001x

Vyvolávací cena:
1 800

28 000