Čas na serveru 12:13:57

Jaroslav Kafka
Kompozice s kytarou

Id: 1700

Kompozice s kytarou

  •  / Kompozice s kytarou / Jaroslav Kafka

tempera/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2809x

Vyvolávací cena:

10 000