Čas na serveru 01:07:10

Jaroslav Kafka
Krajina u Trocnova

Id: 170705

Krajina u Trocnova

  •  / Krajina u Trocnova / Jaroslav Kafka

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

zobrazeno: 1655x

Vyvolávací cena:

9 000