Čas na serveru 03:50:37

Jaroslav Kafka
Krajina u Turnova

Id: 187309

Krajina u Turnova

  •  / Krajina u Turnova / Jaroslav Kafka

tempera/lepenka, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, autorsky rámováno

zobrazeno: 1235x

Vyvolávací cena:
1 600

5 800