Čas na serveru 11:46:10

Jaroslav Kafka
Kristus

Id: 187802

Kristus

  •  / Kristus / Jaroslav Kafka
  •  / Kristus / Jaroslav Kafka

olej/překližka, rozměr 24,5 x 21 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, drobné poškození v malbě

zobrazeno: 1598x

Vyvolávací cena:
800

9 500