Čas na serveru 08:21:05

Jaroslav Kafka
Kubistická hlava

Id: 319314

Kubistická hlava

  •  / Kubistická hlava / Jaroslav Kafka

fixa/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3107x

Vyvolávací cena: