Čas na serveru 00:59:37

Jaroslav Kafka
Kubistická hlava

Id: 319314

Kubistická hlava

  •  / Kubistická hlava / Jaroslav Kafka

fixa/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 373x

Vyvolávací cena:

1 300

2021,08-1,30,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu