Čas na serveru 15:23:36

Jaroslav Kafka
Kubistické zátiší

Id: 369801

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Jaroslav Kafka

olej/plátno, rozměr 65 x 50,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3124x

Vyvolávací cena:

37 000