Čas na serveru 12:13:55

Jaroslav Kafka
Námořník

Id: 170709

Námořník

  •  / Námořník / Jaroslav Kafka
  •  / Námořník / Jaroslav Kafka
  •  / Námořník / Jaroslav Kafka

olej/plátno, rozměr 44,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2628x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 52