Čas na serveru 12:01:30

Jaroslav Kafka
Prosluněný les

Id: 170701

Prosluněný les

  •  / Prosluněný les / Jaroslav Kafka

akvarel/papír, rozměr 47,5 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1769x

Vyvolávací cena:
1 200

24 000