Čas na serveru 15:25:10

Jaroslav Kafka
Zátiší

Id: 187801

Zátiší

  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka
  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka
  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, olištováno, původní stav

zobrazeno: 1868x

Vyvolávací cena:

34 500

Příhozy: 50