Čas na serveru 13:49:30

Jaroslav Kafka
Zátiší

Id: 219209

Zátiší

  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka
  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka
  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka

malba(tempera?)/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu i v malbě

zobrazeno: 1896x

Vyvolávací cena:
1 600

6 000