Čas na serveru 03:13:01

Jaroslav Kafka
Zátiší

Id: 170704

Zátiší

  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka
  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka
  •  / Zátiší / Jaroslav Kafka

akvarel/papír, rozměr 27,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1971x

Vyvolávací cena:

16 000