Čas na serveru 12:18:54

Jaroslav Kafka
Zátiší s mandolínou

Id: 170708

Zátiší s mandolínou

  •  / Zátiší s mandolínou / Jaroslav Kafka

olej/plátno, rozměr 25,5 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, malba krakelovaná, lokálně poškozeno protržením, olištováno

zobrazeno: 3355x

Vyvolávací cena:

11 500