Čas na serveru 11:58:35

Jaroslav Kafka
Zátiší s pohárem

Id: 1849

Zátiší s pohárem

  •  / Zátiší s pohárem / Jaroslav Kafka

kombinovaná technika/olej/tempera/plátno/karton, rozměr 42 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, velmi kvalitní adjustace, zaskleno, obraz ve výborném stavu

zobrazeno: 3254x

Vyvolávací cena:

31 000